Дриль ударний Mächtz MID-13/1300
Немає на складі
Є в наявності
1 980
-25 %
Способи доставки
novapost
Самовивіз із відділення
delivery
Самовивіз
Самостійно з магазину
Експерти на зв'язку щодня 8:00‑21:00
*крім категорії "Генератори"
Способи оплати
cash stack
Готівка
При отриманні товару
credit card
Банківська картка
Під час оформлення замовлення
document
Безготівковий розрахунок
Після оформлення замовлення
Опис
Потужний двигун 1210 Вт у поєднанні з 13-міліметровим патроном забезпечує оптимальні характеристики для ефективної роботи з широким спектром матеріалів.
Основні параметри
- Потужність 1300 Вт
- Функція удару
- Діаметр свердління:
   Дерево: 2-25 мм;
   Бетон: 4-16 мм.
- Реверс
Свердління бетону дрилем
Потужність та функціональність
  • Потужний двигун 1300 Вт в поєднанні з патроном 13 мм має ідеальні параметри для виконання свердлильних робіт в різних матеріалах;
  • Невелика вага 2,3 кг дозволить тривалий час виконувати роботу без втоми в руках.
Електродриль на білому фоні
Зручність і легкість роботи
  • Зручність при тривалій роботі забезпечує наявність фіксатора кнопки увімкнення.
  • Обмежувач максимальної швидкості обертання розташований на пусковій клавіші.
  • Зручний перемикач напрямку обертання патрона.
  • Низький рівень вібрацій.
  • Простий в конструкції та використанні.
  • Обмежувач глибини свердління допомагає контролювати процес.
Патрон дриля крупним планом
Надійні, витривалі вузли та механізми
  • Надійний ударний механізм.
  • Підшипники з легованої сталі.
  • Покращена термостійка змазка.
Дриль з боку
Широкий діапазон налаштувань
Комплектація дрилі Machtz MID -13/1300
Комплектація
  • передня рукоятка;
  • обмежувач глибини;
  • ключ до патрона;
  • інструкція;
  • гарантійний талон;
  • пакувальна коробка.
Характеристики
  • Джерело живлення:
    • Мережа
  • Потужність, Вт:
  • Номінальна напруга, В:
    • 230 ±10%
  • Розмір патрона, мм:
  • Швидкість обертання, об/хв:
  • Довжина мережевого шнура, м:
    • 2
  • Габарити упаковки (Д×Ш×В), мм:
    • 80x310x250
  • Гарантія, міс:
    • 24
  • Вага нетто/брутто, кг:
Відгуки (142)
Петро
Відправили швидко, дякую за якісний інструмент
Микола
дрель добра, надійний патрон
Марія
Василь
Зручна дриль як про мене. І в руку сіла и стіни крутить
Стас
Вячеслав
Mächtz
Костя
Щетки есть в наличии?
Mächtz
Андрей
Моща!
Сергій
Дуже швидко надіслали , віглядає все дуже добре, дякую .
Олександр
Хочу замовити цю дрыль хотыв поточнити а у вас э на продаж венчик до неї?
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Документи
Відео
Рекомендовані товари
4.8
  • Діаметр диска 125 мм
  • Потужність 1370 Вт
  • Стабілізація обертів
  • Подовжена основна рукоятка
  • Двопозиційна
    додаткова рукоятка
  • Регулювання швидкості
4.7
  • Потужність 1050 Вт
  • Пропил: дерево 110 мм
                     метал 10 мм
  • Алюмінієва основа
  • Пластиковий кейс
4.6
  • Потужність 780 Вт
  • 2 швидкості з регулюванням
  • Крутний момент 35 Нм
  • Напівметалевий патрон 10 мм
  • Гумовий шнур 4 м
  • Реверс
4.8
  • Потужність 1100 Вт
  • Регулювання швидкості
  • Розмір шліфувальної стрічки
    76x533 мм
  • Мішок для пилу
100% гарантія якості
100% гарантія якості