Тример акумуляторний безщітковий Mächtz MEB-M2030
Немає на складі
Є в наявності
3 540
-38 %
Способи доставки
novapost
Самовивіз із відділення
delivery
Самовивіз
Самостійно з магазину
Експерти на зв'язку щодня 8:00‑21:00
*крім категорії "Генератори"
Способи оплати
cash stack
Готівка
При отриманні товару
credit card
Банківська картка
Під час оформлення замовлення
document
Безготівковий розрахунок
Після оформлення замовлення
Комплект зі знижкою
=
=
Опис
Основні параметри
- Акумуляторна лінійка M20-SERIES
- Безщітковий двигун 20 В
- Ширина скошування 240мм
- Плавний пуск
- Телескопічна штанга
- D-подібна рукоятка
- Нижня посадка двигуна
- Регулювання нахилу
Лінійка акумуляторів ємністю 2.0, 4.0 та 6.0 А·год сумісні з кожним інструментом серії M20.
*Акумулятор і зарядний пристрій продаються та купуються окремо
Безщітковий двигун
Потужність та функціонал
  • 40-зубий ріжучий диск з карбідовими напайками та шириною скошування 225 мм легко долає товсті бур'яни.
Надійні, витривалі вузли та механізми
  • Захисний кожух зупиняє розліт каміння та оберігає від випадкового травмування під час роботи.
  • Збалансована конструкція корпусу рівномірно розподіляє вагу інструмента.
Зручність та комфорт роботи
Системи захисту та стабілізації
  • Функція плавного пуску поступово нарощує швидкість обертання та виключає різкі ривки.
Акумуляторні батареї та зарядні пристрої
  • 600 циклів повного заряду/розряду батареї.
  • LED-Індикатори  на корпусі батареї допомогають контролювати рівень її заряду.
  • Розумний контроль поетапної зарядки контролером плати керування батареї.
*Акумулятор і зарядний пристрій купуються окремо
Комплектація:
  • тример акумуляторний безщітковий MEB-M2030;
  • шпуля з ріжучою жилкою;
  • 40 зубий ріжучий диск з карбідовими напайками
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон;
  • пакувальна коробка.
Характеристики
  • Джерело живлення:
  • Тип двигуна:
    • Безщітковий
  • Акумуляторна батарея:
    • Li-ion
  • Номінальна напруга, В:
  • Швидкість обертання, об/хв:
  • Рекомендований діаметр різальної жилки, мм:
  • Ширина скошування шпулею/диском, мм:
  • Тип штанги:
    • телескопічна
  • Особливості:
    • Захист від перевантаження
  • Регулювання нахилу різальної частини:
    • есть
  • Гарантія, міс:
    • 24
  • Вага нетто/брутто, кг:
Відгуки
Відгуків ще немає
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Документи
Рекомендовані товари
4.8
  • Безщітковий двигун 20 В
  • Довжина шини 203 мм
  • Безключове натягування SDS
  • Автоматичне змащування ланцюга
  • Плавний пуск
4.6
  • Li-on
  • Напруга 20 В
  • Ємність 2,0 А·год
  • Індикатор заряду
4.7
  • Напруга 230 В
  • Номінальна частота 50 Гц
  • Вихідна напруга 21 В
  • Вихідний струм 2,0 А
4.7
  • Довжина 15 м
  • Діаметр Ø 1,65 мм
  • Матеріал поліамід
  • Форма "Зірка"
100% гарантія якості
100% гарантія якості