Секатор акумуляторний безщітковий Mächtz MSC-M2030
Немає на складі
Є в наявності
2 040
-27 %
Способи доставки
novapost
Самовивіз із відділення
delivery
Самовивіз
Самостійно з магазину
Експерти на зв'язку щодня 8:00‑21:00
*крім категорії "Генератори"
Способи оплати
cash stack
Готівка
При отриманні товару
credit card
Банківська картка
Під час оформлення замовлення
document
Безготівковий розрахунок
Після оформлення замовлення
Комплект зі знижкою
=
=
Опис
Іноваційний безщітковий двигун миттєво долає опір деревини товщиною до 25 мм, а якісні сталеві леза створюють чисті зрізи, що сприяють швидкому загоєнню рослин після проведення садових робіт.
Основні параметри
- Акумуляторна лінійка M20-SERIES
- Безщітковий двигун 20 В
- 2 положення відкриття лез
  15 / 25 мм
- Матеріал лез: сталь SK5
- Функція STANDBY
Лінійка акумуляторів ємністю 2.0, 4.0 та 6.0 А·год сумісні з кожним інструментом серії M20.
*Акумулятор і зарядний пристрій продаються та купуються окремо
Безщітковий двигун
Потужність та функціонал
Надійні, витривалі вузли та механізми
Зручність та комфорт роботи
Системи захисту та стабілізації
Акумуляторні батареї та зарядні пристрої
  • 600 циклів повного заряду/розряду батареї.
  • LED-Індикатори  на корпусі батареї допомогають контролювати рівень її заряду.
  • Розумний контроль поетапної зарядки контролером плати керування батареї.
*Акумулятор і зарядний пристрій купуються окремо
Комплектація:
  • акумуляторний безщітковий секатор MSC-M2030;
  • шестигранний ключ;
  • точильний камінь;
  • пляшка з мастилом для лез;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон;
  • упаковкова коробка.
Характеристики
  • Джерело живлення:
  • Тип двигуна:
    • Безщітковий
  • Акумуляторна батарея:
    • Li-ion
  • Номінальна напруга, В:
  • Рівні розкриття лез:
    • 2
  • Матеріал різальних лез:
    • сталь SK5
  • Максимальна різальна здатність, мм:
  • Функція «STANDBY»:
    • є
  • Гарантія, міс:
    • 24
  • Вага нетто/брутто, кг:
Відгуки
Відгуків ще немає
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Документи
Рекомендовані товари
4.6
  • Li-on
  • Напруга 20 В
  • Ємність 2,0 А·год
  • Індикатор заряду
4.7
  • Напруга 230 В
  • Номінальна частота 50 Гц
  • Вихідна напруга 21 В
  • Вихідний струм 2,0 А
4.8
  • Безщітковий двигун 20 В
  • Довжина шини 203 мм
  • Безключове натягування SDS
  • Автоматичне змащування ланцюга
  • Плавний пуск
4.7
  • Безщітковий двигун 20 В
  • Ширина косіння 240 мм
  • Плавний пуск
  • Регулювання нахилу
100% гарантія якості
100% гарантія якості