Ланцюгова міні-пила акумуляторна безщіткова Mächtz MCE-M2030
Немає на складі
Є в наявності
3 150
-40 %
Способи доставки
novapost
Самовивіз із відділення
delivery
Самовивіз
Самостійно з магазину
Експерти на зв'язку щодня 8:00‑21:00
*крім категорії "Генератори"
Способи оплати
cash stack
Готівка
При отриманні товару
credit card
Банківська картка
Під час оформлення замовлення
document
Безготівковий розрахунок
Після оформлення замовлення
Комплект зі знижкою
=
=
Опис
Основні параметри
- Акумуляторна лінійка M20-SERIES
- Безщітковий двигун 20 В
- Довжина шини 203 мм
- Швидкість ланцюга 8 м/с
- Безключова натяжка SDS
- Автоматичне змащування ланцюга
- Дисплей рівня заряду
- Плавний пуск
Лінійка акумуляторів ємністю 2.0, 4.0 та 6.0 А·год сумісні з кожним інструментом серії M20.
*Акумулятор і зарядний пристрій продаються та купуються окремо
Безщітковий двигун
Потужність та функціонал
Надійні, витривалі вузли та механізми
  • Ланцюг типорозміру 1/4” 1,1 мм на 45 ланок демонструє довговічну роботу та стабільно виконує чисту обрізку всього саду.
Зручність та комфорт роботи
  • Цифровий дисплей відображає відсоток заряду батареї
Системи захисту та стабілізації
Акумуляторні батареї та зарядні пристрої
  • 600 циклів повного заряду/розряду батареї.
  • LED-Індикатори  на корпусі батареї допомогають контролювати рівень її заряду.
  • Розумний контроль поетапної зарядки контролером плати керування батареї.
*Акумулятор і зарядний пристрій купуються окремо
Комплектація:
  • акумуляторна ланцюгова міні-пила MCE-M2030;
  • напрямна шина;
  • пиляльний ланцюг;
  • захисний кожух;
  • маслянка;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон;
  • упаковкова коробка.
Характеристики
  • Джерело живлення:
  • Тип двигуна:
    • Безщітковий
  • Акумуляторна батарея:
    • Li-ion
  • Номінальна напруга, В:
  • Довжина шини, мм/дюйми:
  • Параметри ланцюга:
    • 1/4” / 1,1 мм / 45 ланок
  • Швидкість протягування ланцюга, м/с:
  • Об'єм бака для змащення ланцюга, л:
  • Швидкість обертання електродвигуна, об/хв:
  • Особливості:
    • Плавний пуск
    • Захист від перевантаження
  • Гарантія, міс:
    • 24
  • Вага нетто/брутто, кг:
Відгуки
Відгуків ще немає
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Документи
Рекомендовані товари
4.9
  • Li-on
  • Напруга 20 В
  • Ємність 4,0 А·год
  • Індикатор заряду
4.8
  • Напруга 230 В
  • Номінальна частота 50 Гц
  • Вихідна напруга 21 В
  • Вихідний струм 4,0 А
4.7
  • Li-on
  • Напруга 20 В
  • Ємність 6,0 А·год
  • Індикатор заряду
4.6
  • Безщітковий двигун 40 В
  • Ширина косіння 360 мм
  • Плавний пуск
  • Регулювання нахилу
100% гарантія якості
100% гарантія якості